דרושים בכירים למשרות בוטיק

חברת השמה לבכירים מראיינת בכירים לקראת גיוסם!

דרושים בכירים למיטב המשרות במשק, ולכן אם סיימת את תפקידך במקום העבודה או סיימת את העבודה שהייתה לך בתור אשת ניהול וקריירה, אל תתייאשו. החזרה לעבודה קלה מאד ואפשרית הרבה יותר ממה שסברתם או חשבתם.

למי המשרות מיועדות?

לכל מי שהיה בכיר לשעבר, או לא עסק במשק אך תנאיו הטבעיים לא מאפשרים לו שלא להיות בכיר: קצינים פורשי הקריירה הצבאית, נגדים לשעבר בצה"ל, אקדמאים וכד'. כמובן שגם מנהלים שפוטרו, התפטרו או שהמפעל שלהם נסגר יכולים לפנות לכאן ולקבל את כל המענה הדרוש למשרות "דרושים בכירים".

דיאלוג
עם הקשר הנכון תמצא את העבודה הנכונה

פורשי צבא

פורשי הקצונה והנגדות הבכירה בצבא מוזמנים לפנות לכאן ולהמשיך במסלול לבכירים. בין אם הייתם מח"טים ובים אפ ניהלתם אוגדות, בין אם הייתם בפיקוד כלשהו ובין אם לא, אתם יכולים להגיש מועמדות, ואנו נדלה עבורכם רשימה יפה של משרות שימשיכו לכם את הקריירה לתוך האזרחות.

אקדמאים

אקדמאים הם הגלגל המניע את המשק הבכיר. להמליץ על אקדמאי שיעבוד במשרה שהיא תולדה של מודעת "דרושים בכירים" זה קלאסי וזה לגמרי במקום. לכן, אם אתם מכירים אדם כזה, אתם יותר ממוזמים להמליץ עליו, ואם אתם כאלה – כמובן שאתם יכולים ומוזמנים להגיש מועמדות.

מנהלים לשעבר

סמנכ"לים, אמרכלים, מנכ"לים, מנהלי תפעול, וכד' – מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את כל המידע הדרוש על משרות דרושים בכירים. אנו נספק לכם את כל שתצטרכו לדעת על משרות היוקרה. אנו נבטיח כי המשרות שיהיו לכם ישקפו את המשרות האחרונות מהם פוטרתם, התפטרתם או שנסגרו עקב סגירתו של מקום העבודה. מנהלים לשעבר מגיעים לכאן בהמוניהם, ורובם נקלטים מחדש בשוק העבודה. לכן, מה שאמרו לכם בגיל 21, שאם תפוטרו מהעבודה בגיל 35, בגיל 50 לא תהיה לכם עבודה, זה לא נכון בעליל. מי שהיה בכיר ומכיר את השוק של הבכירים במשק, רוב הסיכויים שיחזור להיות שוב בכיר, אם זהו רצונו. כמעט לא קרה שאדם בעל כישורי ניהול וידע מוכח ביקש להיות מנהל במשק מחברת השמה ולא קיבל.

למידע נוסף על משרות שתולדתן היא מודעת דרושים בכירים ניתן לפנות לחברת ההשמה mashabey.co.il

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *