מהי סליקה סלולארית ולמי מיועדת?

כל מי שמסתובב בעולמנו שם לב לכך שיש הרבה מאוד רכישות שכבר לא מתקיימות במזומן או בצ'קים אלא בכרטיסי אשראי

.

עם זאת, ניתן לראות שגם עולם הסליקה בכרטיסי אשראי מאוד התפתח והיום אפשר לראות שיש הרבה מאוד סוגים של סליקות ובינן גם סליקה סלולארית.

אז מה היא בעצם סליקה סלולארית?

סליקה סלולארית היא סוג של סליקה אשר מתבצעת על ידי התקן ששמים על הטלפון הנייד ועל ידי חיבור לאינטרנט אפשר להעביר את כרטיס האשראי בהתקן ואז באמצעות האפליקציה הרלוונטית אפשר לחייב את כרטיס האשראי בסכום המבוקש.

למה צריך סליקה סלולארית?

אחת מפתרונות הסליקה לעסקים קטנים היא הסיבה שבשבילה כדאי שיהיה לנו סליקה סלולארית הוא שכאשר מדובר על עסק קטן או עסק נייד הוא צריך לחשוב היטב על העלויות השקועות שלו ולא להוציא סכומי כסף גדולים סתם. כאשר מדובר על עסק קטן בתחילת הדרך יש הרבה הוצאות שהוא חייב להוציא אשר אי אפשר להימנע מהן, לעומת זאת, כאשר אפשר לחסוך חלק מההוצאות על ידי צמצומן או קבלת המענה על ידי כך שפשוט מוצאים אלטרנטיבה זולה יותר. כך למשל כאשר מדובר על סליקה סלולארית. במקום לקנות קופה גדולה ויקרה ואת כל האמצעים הנדרשים לחיוב לקוחות, אפשר לקנות את ההתקן ששמים על הטלפון הנייד ואז הכל הופך לפשוט יותר. נכון, לא מדובר על מערכת חזקה כמו שיש לקוות הגדולות אבל כאשר מדובר על עסק קטן עם מחזור לקוחות קטן לא צריך קופה גדולה.

תשלום סלולרי
תשלום מהיר נוח ובטוח

מי יכול להשתמש בסליקה סלולארית?

כאשר מדובר על עסק שממוקם בעיקר בשווקים או מבצע מכירות מבית לבית אז שימוש בסליקה סלולארית בטלפון הנייד זה קלאסי. לא צריך לעשות יותר מדיי אלא רק לחבר את ההתקן הרלוונטי לטלפון ולהורי למכשיר את האפליקציה שבאמצעותה ניתן לבצע את הסליקה וזהו. מאוד פשוט ונוח. באופן זה לא צריך להיות מחוברים לכיסא סביב הקופה אלא אפשר ללכת ממקום למקום ולהעניק שירות טוב יותר ללקוחות.

בשורה התחתונה, אם אתם עסק בתחילת הדרך ואתם מחפשים דרך יעילה לחייב לקוחות אבל לא להוציא סכומים גדולים, תרכשו את ההתקן לחיוב ותבצעו הכל באמצעות סליקה בטלפון הנייד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *